Dorostenky
-52kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
ADAMOVÁ Karolína / 2000 |
TJ Svitavy |
220,0 |
MVT |
-63kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
OBRŠLÍKOVÁ Kristýna / 1998 |
TJ Sokol Rosice |
258,0 |
MVT |
-72kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
LAZUROVÁ Denisa / 1998 |
Xxtreme Arena Praha |
205,0 |
VT2 |
Dorostenci
-66kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
DVOŘÁK Pavel / 1998 |
Oddíl silového trojboje Zbýšov |
337,5 |
VT2 |
2. |
NÝVLT Tomáš / 2001 |
TJ Kralupy |
235,0 |
bez |
3. |
MERHAUT Jan / 1999 |
SKST Litvínov |
205,0 |
bez |
-74kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
JANKŮ Patrik / 1998 |
TJ Svitavy |
407,5 |
VT2 |
2. |
KULKA Pavel / 1998 |
TJ Kralupy |
405,0 |
VT2 |
-83kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
KOVANDA David / 1998 |
Powerlifting TJJM Chodov |
505,0 |
VT1 |
2. |
REJHOLEC Lukáš / 1998 |
SK Zlobr Sedlčany |
475,0 |
VT1 |
3. |
RADA Karel / 2001 |
Fitness Staňkov |
465,0 |
VT1 |
4. |
RYŠAVÝ Dominik / 1998 |
TJ Lanškroun |
462,5 |
VT2 |
5. |
ADÁMEK Richard / 1998 |
Colbert club SSK Vítkovice |
435,0 |
VT2 |
6. |
KRUŠINA Aleš / 1999 |
SK Zlobr Sedlčany |
427,5 |
VT2 |
7. |
SAHULA Josef / 1998 |
Sokol Nymburk |
387,5 |
VT3 |
8. |
KURKA Filip / 1998 |
Sokol Vranovice |
362,5 |
VT3 |
-93kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
PROKOP Martin / 1999 |
Powerlifting TJJM Chodov |
480,0 |
VT2 |
2. |
PORTEŠ Filip / 2000 |
TJ Olympia Zlín |
435,0 |
VT2 |
3. |
ŠTĚPÁNEK Roman / 1998 |
TJ Svitavy |
410,0 |
VT3 |
4. |
NOVÁK Tomáš / 1999 |
SK Zlobr Sedlčany |
405,0 |
VT3 |
-120kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
BABUNĚK Ladislav / 1999 |
TJ Třebíč |
540,0 |
VT1 |
2. |
JELÍNEK Ladislav / 1998 |
TJ Přeštice |
530,0 |
VT2 |
3. |
SUCHÁNEK Marek / 2000 |
Sokol Vranovice |
355,0 |
bez |
+120kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
HAKALA Ondřej / 1998 |
TJ Sokol Lanžhot |
460,0 |
VT3 |
Juniorky
-43kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
HALASOVÁ Sára / 1993 |
SK Fitness Gym Olomouc |
155,0 |
VT2 |
-52kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
BARKÓCIOVÁ Nikol / 1997 |
TJ Sokol Lanžhot |
267,5 |
EVT |
2. |
MOTLOVÁ Simona / 1993 |
Xxtreme Arena Praha |
230,0 |
MVT |
3. |
NOVÁKOVÁ Kristýna / 1993 |
TJ Svitavy |
177,5 |
VT2 |
-57kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
UHLÍŘOVÁ Zuzana / 1996 |
TJ Olympia Zlín |
267,5 |
MVT |
-63kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
RADOVÁ Michaela / 1994 |
TJ Spartak Chodov |
315,5 |
EVT |
2. |
SLUKOVÁ Tereza / 1994 |
TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav |
267,5 |
MVT |
3. |
MADZUROVÁ Denisa / 1997 |
TJ Sokol Kutná Hora |
220,0 |
VT2 |
-72kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
ŠŤASTNÁ Barbora / 1993 |
SK Zlobr Sedlčany |
287,5 |
MVT |
2. |
MORAVCOVÁ Jolana / 1994 |
TJ Svitavy |
255,0 |
VT1 |
3. |
KREDBOVÁ Kateřina / 1997 |
TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav |
230,0 |
VT2 |
-84kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
BAZALOVÁ Pavlína / 1997 |
TJ Viktoria Bohumín |
307,5 |
VT1 |
2. |
SKUDŘÍKOVÁ Kateřina / 1997 |
TJ Viktoria Bohumín |
285,0 |
VT1 |
+84kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
MOTLOVÁ Iveta / 1993 |
TJ Spartak Chodov |
307,5 |
VT1 |
2. |
BOCKOVÁ Kristýna / 1993 |
TJ Dobřany |
255,0 |
VT2 |
3. |
DVOŘÁKOVÁ Kristýna / 1993 |
TJ Sokol Pohořelice |
255,0 |
VT2 |
Junioři
-66kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
HUŠEK Robin / 1995 |
PWL Vision Nutrition |
380,0 |
VT2 |
2. |
HASMANDA Filip / 1996 |
TJ Lokomotiva Krnov |
357,5 |
VT3 |
-74kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
ŠEDIVÝ Dušan / 1995 |
Powerlifting TJJM Chodov |
525,5 |
VT1 |
2. |
MORE Jan / 1993 |
Fitness Staňkov |
525,0 |
VT1 |
3. |
VOSTRACKÝ Václav / 1997 |
Fitness Staňkov |
455,0 |
VT2 |
4. |
JURNOST Adam / 1996 |
TJ Viktoria Bohumín |
435,0 |
VT2 |
5. |
CHLEBOUN Petr / 1994 |
TJ Lanškroun |
430,0 |
VT2 |
6. |
PAVLÍČEK Jan / 1997 |
TJ Lokomotiva Krnov |
420,0 |
VT2 |
7. |
ANDRŠ Jaroslav / 1996 |
PWL Vision Nutrition |
412,5 |
VT2 |
8. |
HRUBÝ Patrik / 1997 |
TJ Spartak Chodov |
400,0 |
VT3 |
9. |
PROCHÁZKA Jiří / 1995 |
TJ Lokomotiva Krnov |
392,5 |
VT3 |
10. |
NĚMEC Tomáš / 1996 |
Colbert club SSK Vítkovice |
390,0 |
VT3 |
11. |
KONEČNÝ Dominik / 1994 |
TJ Svitavy |
367,5 |
VT3 |
12. |
SRP Václav / 1997 |
Sporting APIS Praha |
350,0 |
VT3 |
13. |
FRANC Tomáš / 1993 |
Sokol Vranovice |
345,0 |
VT3 |
-83kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
VAŠÍK Radomil / 1994 |
TJ Sokol Pohořelice |
660,0 |
EVT |
2. |
PAVLIŠ Tomáš / 1993 |
TJ Olympia Zlín |
620,5 |
MVT |
3. |
ŠTĚPÁNIK Milan / 1993 |
Sporting APIS Praha |
612,5 |
MVT |
4. |
KOVÁŘÍK Petr / 1995 |
TJ Spartak Chodov |
552,5 |
VT1 |
5. |
FRÁNEK Hynek / 1995 |
TJ Spartak Uherský Brod |
545,0 |
VT1 |
6. |
VACEK Pavel / 1996 |
SK Zlobr Sedlčany |
545,0 |
VT1 |
7. |
PŘIBILÍK Ladislav / 1993 |
KST Kuřim |
530,0 |
VT1 |
8. |
HODEK Jiří / 1997 |
TJ Přeštice |
525,0 |
VT1 |
9. |
BÓNA Erik / 1997 |
TJ Sokol Vejprnice |
507,5 |
VT2 |
10. |
MURÍN Ladislav / 1994 |
SK Fitness Gym Olomouc |
470,0 |
VT2 |
11. |
ŠVAŇHAL Lubomír / 1996 |
TJ Lokomotiva Krnov |
465,0 |
VT2 |
12. |
ZADRAŽIL Jakub / 1994 |
Xxtreme Arena Praha |
465,0 |
VT2 |
13. |
STUDENT Robin / 1994 |
TJ Kralupy |
460,0 |
VT2 |
14. |
PROCHÁZKA Martin / 1997 |
SK Zlobr Sedlčany |
440,0 |
VT2 |
15. |
HAVRÁNEK Pavel / 1993 |
TJ CST Atlantic Čáslav |
435,0 |
VT2 |
16. |
MAXA Radek / 1995 |
SKST Litvínov |
412,5 |
VT3 |
17. |
ODSTRČILÍK Tomáš / 1994 |
TJ Kralupy |
370,0 |
VT3 |
-93kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
UMLAUF Vít / 1994 |
TJ Jižní Město Chodov |
612,5 |
MVT |
2. |
OKROUHLÝ Vít / 1994 |
Sporting APIS Praha |
587,0 |
VT1 |
3. |
KLÍR David / 1994 |
TJ Přeštice |
570,0 |
VT1 |
4. |
SRP Miloslav / 1993 |
Sporting APIS Praha |
560,0 |
VT1 |
5. |
VEBER Kryštof / 1993 |
Powerlifting TJJM Chodov |
560,0 |
VT1 |
6. |
ŠVERCL Martin / 1994 |
KST Kuřim |
545,0 |
VT1 |
7. |
BARTIZAL Jakub / 1997 |
PWL Vision Nutrition |
530,0 |
VT2 |
8. |
ŠTICH Jiří / 1997 |
TJ Dobřany |
522,5 |
VT2 |
9. |
SVOBODA Marek / 1993 |
SKP Sport Děčín |
517,5 |
VT2 |
10. |
KRUŠINA Patrik / 1994 |
TJ Svitavy |
515,0 |
VT2 |
11. |
ŠMÍD Zdeněk / 1997 |
TJ Svitavy |
442,5 |
VT3 |
-105kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
PORTEŠ Adam / 1995 |
TJ Olympia Zlín |
707,5 |
MVT |
2. |
GRUSZKA Jan / 1996 |
TJ Přeštice |
620,0 |
VT1 |
3. |
HANÁČEK Jan / 1995 |
TJ Spartak Uherský Brod |
612,5 |
VT1 |
4. |
KUNA Michal / 1994 |
Powerlifting TJJM Chodov |
602,5 |
VT1 |
5. |
NOVOTNÝ Michael / 1997 |
Fitness Staňkov |
570,0 |
VT1 |
6. |
PAUKNER Jan / 1993 |
SK Zlobr Sedlčany |
552,5 |
VT2 |
7. |
RAŠEK Luboš / 1993 |
Powerlifting Klatovy |
550,0 |
VT2 |
8. |
SAIDL Filip / 1995 |
TJ Kralupy |
545,0 |
VT2 |
9. |
KOŠŤÁL Pavel / 1994 |
TJ Kralupy |
535,0 |
VT2 |
10. |
BARTIZAL Ondřej / 1996 |
PWL Vision Nutrition |
530,0 |
VT2 |
11. |
ROLLER Matěj / 1995 |
TJ Jižní Město Chodov |
517,5 |
VT2 |
12. |
ČERNOTA Pavel / 1993 |
Colbert club SSK Vítkovice |
502,5 |
VT2 |
13. |
ŠTREBL Tomáš / 1997 |
SKST Litvínov |
500,0 |
VT2 |
14. |
POKORNÝ Petr / 1995 |
TJ CST Atlantic Čáslav |
435,0 |
VT3 |
-120kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
POSPÍŠIL Radek / 1993 |
SKP Sport Děčín |
707,5 |
MVT |
2. |
KRAJDL Filip / 1997 |
TJ Přeštice |
695,0 |
MVT |
3. |
KLICH Petr / 1995 |
TJ Kralupy |
680,0 |
MVT |
4. |
KUČERA Ondřej / 1997 |
Sokol Nymburk |
617,5 |
VT1 |
5. |
KRÁL Tomáš / 1996 |
SK Zlobr Sedlčany |
610,0 |
VT1 |
6. |
ČECH Michael / 1994 |
Sokol Vranovice |
565,0 |
VT2 |
7. |
VOTAVA Karel / 1996 |
TJ Přeštice |
500,0 |
VT3 |
8. |
ELIÁŠ Petr / 1994 |
TJ Sokol Vejprnice |
460,0 |
VT3 |
Na Mistrovství ČR dorostu a juniorů v klasickém silovém trojboji bylo nominováno celkem:
21 dorostenců, 3 dorostenky, 65 juniorů a 16 juniorek
Všichni nominovaní závodníci jsou povinni zaslat přihlášku případně omluvu ve stanoveném termínu.